Predaj, chalupa, rekreačný domček, 340 m2, Bacúch, Bacúch 47 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predaj, chalupa Bacúch

Máte záujem užívať si chalupárčenie alebo trvalé bývanie v Bacúchu, krásnej dedinke pod hrebeňom Nízkych Tatier. Vzdialenej od hluku ciest na pokojnej ulici, pod kostolom. Vidieť na lúky plné kvetov, vybehnúť do blízkeho lesa nazbierať košík hríbov, kochať sa nádherou čerešňového sadu pod dedinou. Mať v dosahu obchodíky, ihrisko, reštauráciu, prameň zdravej vody a funkčné lyžiarske stredisko? Ponúkame Vám možnosť kúpiť si nehnuteľnosť, ktorá Vám takéto prianie premení na skutočnosť.
Ide o starší dom na rekonštrukciu, ktorý je súčasťou pôvodnej architektúry, murovaný z humnom a ešte funkčnou maštaľou pre hospodárske zvieratá na rovnom slnečnom pozemku o rozlohe 340 m2. Má síce spoločnú stenu zo susediacim domom, užívanie nehnuteľnosti to nijako neruší, každý s majiteľov má samostatný vchod, ktorý im zabezpečuje absolútne súkromie, pozemok je oddelený plotom, vstupná brána je z málo frekventovanej uličky, susedí z udržiavanými domami z možnosťou parkovania priamo pri nehnuteľnosti. V prípade záujmu ponúkame aj možnosť kúpy druhej časti domu za 34 000 €.

Nehnuteľnosť pozostáva z prechodového gánku, ktorý sprístupňuje presvetlené zádverie a drevené schodíky do podkrovia. Ďalej sa ide do prechodovej kuchyne z murovaným šamotovým sporákom a do veľkej izby vykurovanej klasickou keramickou pecou na drevo. K dispozícií je kúpeľňa, ktorú majiteľ začal prerábať z pôvodnej komory. Veľký pôjd je v hodný na dobudovanie podkrovia. Elektriku a vodu je nutné znovu pripojiť, na ulici je možnosť pripojiť sa aj na plyn a kanalizáciu.
Obec Bacúch má dobrú občiansku vybavenosť a organizuje množstvo športových a kultúrnych podujatí spojených z krásnym folklórom a udržiavaním regionálnych zvykov a tradícií. V blízkosti nehnuteľností sú známe a kvalitne upravované lyžiarske zjazdovky SKI Polomka a Telgart, cykloturistické chodníky, skialpinistické trate a množstvo lokálnych atrakcií. Do Brezna je to 12 km, k dispozícií je autobusové spojenie. Lokalita je dobre prístupná po ceste II triedy z Brezna alebo Popradu a odtiaľ diaľnicou R1/D1 do Nitry (70 minút), alebo opačne do Banskej Bystrice cca 40 minút. Túto ponuku je treba vidieť a osobne si vychutnať možnosti oddychu na Horehroní. Kto hľadá pokoj je táto nehnuteľnosť a jej možnosti využitia práve pre neho a jeho rodinu, ihneď k dispozícií. Energetická trieda G.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 363 330 alebo na annanociarova@haloreality.sk. ID ponuky: BR-60125

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 2000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonaľujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

  • Cena 47 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 19. 11. 2022
  • Číslo inzerátu AR-048A-146130 (60125)
  • Lokalita Bacúch

Kontaktovať makléra

Anna Nociarová
Anna Nociarová Telefón: +421948363330 E-mail: annanociarova@haloreality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
HALO reality, s.r.o. T.Vansovej 509/15 97101 Prievidza Telefón: 0915238411 E-mail: reality@haloreality.sk Web:
 
TOPlist TOPlist